live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Венедіктова підписала заяву Трепака про відставку

Віктор Трепак пішов з посади заступника генпрокурора за власним бажанням Фото з відкритих джерел

Трепак подав заяву про звільнення за власним бажанням ще 27 березня

У понеділок, 30 березня, генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала заяву Віктора Трепака про відставку з посади заступника генпрокурора. Про це повідомляє ZN.UA.

Як зазначається, Трепак подав заяву про звільнення за власним бажанням ще 27 березня.

За словами колишнього заступника генпрокурора, таке рішення він прийняв після того, як Венедіктова змінила функціональні обов'язки заступників і відсторонила Трепака від всіх справ, які розслідує Служба безпеки України, в тому числі і від справи про напад на Катерину Гандзюк.

Зокрема, такий перерозподіл повноважень Трепак назвав способом впливу і втручання в здійснення повноважень прокурора.

"Перерозподіл повноважень між заступниками генерального прокурора робить неможливим подальше виконання мною вищевказаних процесуальних повноважень у таких справах, а отже, означає моє фактичне усунення від них у повному обсязі", - додав Віктор Трепак. 

Нагадаємо, 27 березня Ірина Венедіктова усунула заступника генерального прокурора Віктора Трепака від справ Майдану, справи Катерини Гандзюк, справи Сергія Стерненка та інших справ, які розслідує СБУ. 

Згодом Венедіктова пояснила, що відсторонення Віктора Трепака від справи Катерини Гандзюк пов’язане з новим розподілом обов’язків в Офісі Генпрокурора. 

Loading...