Венедіктова підписала клопотання про арешт нардепа Юрченка

Ірина Венедіктова Фото з відкритих джерел

Також вона наголосила, що генеральний прокурор не працює секретарем ані детективів НАБУ, ані прокурорів САП

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала клопотання про тримання під вартою народного депутата "Слуги народу" Олександра Юрченка, якого підозрюють в отриманні хабаря. Про це вона написала у своєму Faсebook.

"Я прийняла рішення і, відповідно - одночасно відповідальність, підписати народному депутату підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу - тримання під вартою", - зазначила Венедіктова та додала:

"Кримінальна сага, пов'язана з депутатом, має своє логічне і законне продовження. Ми разом із прокурорами САП в цій справі провели декілька годин над вивченням матеріалів (підкреслюю - МАТЕРІАЛІВ, а не довідок або чернеток, складених від мого імені) цього кримінального провадження, в результаті чого я прийняла рішення і, відповідно - одночасно відповідальність, підписати народному депутату підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу - тримання під вартою. Вдячна прокурорам САП за якісну підготовку справи і вміння в стислі терміни аналізувати складні матеріали", - написала вона.

Новини за темою: "Справа Юрченка": У чому підозрюють нардепа, до чого тут його помічник і що каже Зеленський

Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро опублікувало матеріали щодо передачі частини хабаря народному депутату Олександрові Юрченку із фракції "Слуга народу", а також закликало генерального прокурора підписати підозру нардепу.

Пізніше суд взяв під арешт з можливістю внесення застави 1 млн 552 грн Івана Фіщенка, якого підозрюють в хабарництві у змові з нардепом "Слуги народу" Олександром Юрченком.

Loading...