Вчили копів без їхньої присутності: ДБР перевіряє роботу університету внутрішніх справ Харкова, коли там працював голова Полтавської ОДА Синєгубов

Олег Синєгубов ЛІГАБізнесІнформ

ДБР проводить перевірку діяльності університету внутрішніх справ у Харкові за період, коли деканом одного з факультетів був Олег Синєгубов, який зараз є головою Полтавської ОДА. Про це повідомляє Newsone

Підставою для відкриття кримінального провадження стали факти про поліцейських, які нібито привласнювали кошти, виділені на підвищення їхньої кваліфікації.

Слідчі з'ясували, що частина слухачів курсів приїжджали в університет внутрішніх справ тільки в перший і останній день навчання - щоб отримати необхідні підписи.

Також вони підробляли документи, що підтверджують оренду житла, оплату автобусних або залізничних квитків, використання "добових" тощо.

ДБР нарахувало майже півсотні інспекторів, поліцейських, заступників командирів взводу, начальників відділів тощо, які привласнювали таким чином кошти. На думку слідчих, в цьому розкрадачам коштів ймовірно сприяли в університеті. Адже всі документи з курсів таких поліцейських не мали б сили без підписів викладачів та інших співробітників навчального закладу.

Олег Синєгубов, нинішній очільник Полтавської області, працював деканом факультету в університеті внутрішніх справ з листопада 2015 по жовтень 2019 року - і даний період фігурує у кримінальному провадженні. Проводяться заходи щодо встановлення всіх осіб, які були причетні до кримінального правопорушення. Але поки жодна особа в рамках цієї справи повідомлення про підозру не отримала.

Але співробітники університету на помилках не вчаться - два місяці тому в Харкові поліція затримала ректора університету на хабарі в 300 тис.грн. Ректор та проректор вишу вимагали від підприємця неправомірну вигоду за надання згоди на оренду приміщень університету.

Loading...