Вбивство сина київського депутата: Соболєв заявив про підготовку нового замаху

Проти депутата багато років ведеться кампанія з його дискредитації Інформатор

Соболєв звернувся до Володимира Зеленського з проханням

У середу, 12 лютого, депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв заявив про підготовку нового замаху на нього. Про це він повідомив у Facebook
 
"За останні два тижні сталося багато подій. У мене з’явилася 100-відсоткова інформація про новий замах, що готується на мене і мою сім’ю. Ця сама інформація є й у поліції ... Але тим не менше, з п’ятниці і до понеділка, всупереч дорученням головного слідчого управління України про забезпечення заходів безпеки, поліція міста Києва знімає з нас охорону. У мене питання – це випадковість? Нагадаю, за попередні два місяці, поки кримінальну справу з розслідування вбивства мого сина було в цьому підрозділі, слідство не просунулося ні на крок", – наголосив Соболєв.
 
Крім цього, депутат особисто звернувся до президента України Володимира Зеленського з метою повідомлення главі державі інформації щодо цієї справи.
 
"У мене величезне прохання до вас не як до президента, а як до батька. Приділіть, будь ласка, в своєму графіку 5 хвилин для мене. Я готовий надати всю інформацію, за допомогою якої можна не тільки притягнути до відповідальності винних у смерті мого сина, а й запобігти багатьом новим смертям", – зазначив політик.
 
 
Нагадаємо, 1 грудня минулого року в Києві обстріляли автомобіль, в якому перебувала родина депутата В’ячеслава Соболєва. Зокрема, куля влучила у трирічного сина політика, в результаті чого дитина загинула по дорозі до лікарні. 
 
А згодом, 2 грудня, поліції вдалося затримати підозрюваних у цій справі та розпочали слідчі дії. Після чого, Шевченківський районний суд Києва 4 грудня відправив під арешт на 2 місяці без права застави підозрюваного у вбивстві трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Андрія Лаврегу.
 
Проте пізніше Національна поліція засекретила інформацію про можливих замовників замаху на вбивство колишнього депутата Соболєва.


Loading...