Вбивство Старицького: Інцидент міг статися під час сварки

Леонід Кожара

Фото з відкритих джерел

Наразі Кожара затриманий і буде доправлений до суду

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що мотивом вбивства колишнього директора телеканалу "Інтер" Сергія Старицького могла стати сварка напідпитку. Про він сказав у коментарі в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення.

Як вже відомо, 22 лютого у домі колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари був знайдений труп громадянина Сергія Старицького з вогнепальним пораненням, яке було завдане йому за допомогою нагородної зброї Кожари. Леонід Кожара та його дружина заявляли, що були у сусідній кімнаті, що почули постріл, що, на їхню думку, Сергій Старицький вчинив самогубство із нагородної зброї Кожари.

"Слідство, прокуратура провели необхідні експертизи, провели слідчі експерименти у домі Кожари і прийшли до висновку, що є достатня основа вважати, що пан Кожара здійснив це убивство, навмисне убивство. І тому йому на сьогодні пред'явлена підозра у навмисному убивстві. Його статус – це підозрювана особа. Далі буде суд щодо міри запобіжного заходу. Це буде Шевченківський суд Києва", - сказал Геращенко.

Він зазначив, що могла виникнути якась сварка, яка стала мотивом для вчинення вбивства.

"Є думки слідства про те, що виникла якась сварка під час розпиття спиртних напоїв. Якісь причини самої сварки нам не відомі. І слідство підозрює, що під час цієї сварки пан Кожара з нагородного пістолета застрелив пана Старицького... Вони були давно знайомі, більше 10 років, це точно. І вони були сусідами, якщо не помиляюся, і мали давні дружні стосунки, але так часто буває, що у людей, які товаришували, могли виникнути якісь суперечки, які призвели, на жаль, до цієї трагедії", - додав заступник міністра.

Антон Геращенко підкреслив: слідство вважає, що це сталося під час сварки, яка виникла раптово.

"Дружині пана Кожари підозра не пред'являлася. Підозра пред'явлена саме йому. Він затриманий і буде доправлений до суду", - зазначив заступник голови МВС.

За його словами, дата засідання ще не визначена.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що правоохоронці затримали колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожару, якого підозрюють в умисному вбивстві

Loading...