Вбивство Шеремета: Офіс генпрокурора збільшив строк розслідування на 4 місяці

УНІАН

Рішення ухвалене з метою провдення додаткових розшукових дій

Заступник Генерального прокурора продовжив досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вбивства журналіста Павла Шеремета на строк до чотирьох місяців. Про це повідомляє пресслужба ГПУ.
 
Як зазначається, продовження строку досудового розслідування необхідне для виконання слідчими органу досудового розслідування письмових вказівок прокурорів від 28 січня 2020 року.
 
Зокрема, йдеться про проведення додаткових розшукових дій, які будуть спрямовані на встановлення усіх подробиць цього злочину. У тому планується провести більше ретельну перевірку аргументів, які були висунуті захистом підозрюваних.
 
 
"Висунуті стороною захисту аргументи потребують додаткового часу для їх перевірки, призначені експертизи та низка слідчих дій не могли бути завершені та здійснені з об’єктивних причин через складність кримінального провадження, також необхідно провести низку експертиз, допитів, вилучень й досліджень документів тощо", - зазначили в пресцентрі ГПУ.
 
До слова, за вчинення умисного вбивства Павла Шеремета за ч. 3 ст. 28, п.п. 5, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України  трьом особам було повідомлено про підозру в цій справі.
 
Нагадаємо, напередодні Печерський суд залишив волонтерку Юлію Кузьменко, яку підозрюють у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, під вартою.
Loading...