Вагон із душем: "Укрзалізниця" потрапила в черговий скандал через дірявий дах поїзда

Фото з відкритих джерел

Компанія вже звільнила керівництво депо, яке випустило на маршрут несправні вагони

"Укрзалізниця" вчергове втрапила в гучний скандал через дірявий дах у вагоні одного з потягів. За повідомленнями очевидців, потік води був настільки сильним, що пасажири буквально приймали душ під час поїздки. Відповідний ролик було опубліковано у мережі YouTube.

Зазначається, що 30 червня пасажири потяга Апостолове - Херсон зафільмували, як під час зливи з даху плацкартного вагона рясно тече вода.

На це відео відреагувало керівництво "Укрзалізниці", звільнивши керівників депо, які випустили у рейс несправний вагон.

"Укрзалізниця" звільнила керівників пасажирського вагонного депо станції Миколаїв, які випустили на маршрут поїзд Апостолове — Херсон у неналежному стані.

Зокрема, припинено трудові відносини з начальником депо та його заступником, який відповідає за експлуатацію рухомого складу.

Крім того, в УЗ проведуть службову перевірку інциденту та дадуть оцінку діям провідників, адже в складі поїзда були справні вагони з вільними місцями, у яких можна було розмістити пасажирів", - повідомили у пресслужбі компанії.

Новини за темою: Керівників "Укрзалізниці" викрили на закупівлі неякісних запчастин на 100 млн гривень

Раніше повідомлялося, що у середу, 17 червня, відбувались обшуки у структурних підрозділах "Укрзалізниці" у п’яти регіонах України.Loading...