Вадим Рабінович про вбивство представника опозиції на Закарпатті: Це фашизм в чистому вигляді

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Смерть кандидата у депутати у Вишківській ОТГ від "Опозиційної платформи – За життя" Павла Седляра – це фашизм у чистому вигляді.  

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Народний депутат переконаний, що злочинці, які вчинили напад на Павла Седляра, що призвело до його смерті, будуть покарані. 

"Смерть нашого товариша на Закарпатті, де банди у балаклавах, які повністю ігноруються владою і силовими структурами, отримують можливість і в кожному місті б'ють наших активістів, – це фашизм у чистому вигляді.  Зараз вбили людину. Дивіться, яке формулювання: "Вбив невідомий у балаклаві". А що означає невідомий? А де поліція, СБУ? Всі зайняті комерцією зараз", – сказав Вадим Рабінович. 

Новини за темою: Напади на опозицію – це результат хаосу, вседозволеності та нездатності влади керувати країною, – Кива

Разом з тим він додав, що члени "Опозиційної платформи – За життя"  мало покладаються на правоохоронців і розуміють,  що "захист має бути у своїх руках".  

Також нардеп наголосив, що смерть кандидата від партії "Опозиційна платформа – За життя" обов’язково буде розслідувана.

"Ми багато робимо, повірте мені, що, можливо й не видно. Але врахуйте одну просту річ, що ми не банда. Наша партія не буде йти на те, щоб вбивати людей. Ми можемо лише захищати людей. Тому всі необхідні дії для захисту, що сьогодні у стані робити, ми робимо. І я не просто кажу як чергову фразу, що винні не уникнуть відповіді. Ми знаємо, хто цим займається, відстежуємо цю ситуацію, і, повірте мені, винні точно не втечуть", – підкреслив Вадим Рабінович.

Як повідомляли, помер кандидат у депутати у Вишківській ОТГ від "Опозиційної платформи – За життя" Павло Седляр, якого напередодні жорстоко побили.

Нагадаємо, раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи – За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза.

Як повідомляли, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представники "Національного корпусу" й "Азова" скоїли збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя". Автобус заблокували та по ньому відкрили вогонь з автоматичної зброї.