Новини » Події Читать эту новость на русском

В Закарпатській області до підрахунку голосів долучилася одна із кандидатів

Фото з відкритих джерел

Також у підрахунку виборчих документів зафіксовано чоловіка, який був присутній на засіданні як журналіст

У Закарпатській області у селі Красна Тячівського району, на виборчу дільницю №210520, під час підрахунку бюлетенів зайшла кандидатка на посаду сільської голови Марія Носа та долучилася до процесу підрахунку голосів. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

"Після зауваження представника ОПОРИ, кандидатка припинила рахувати бюлетені, натомість чоловік-журналіст продовжив", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, на виборчій дільниці №210092 у селі Неветленфолу Берегівського району, за інформацією спостерігача ОПОРИ, під час вечірнього засідання підрахунку голосів протягом пів години були присутні сторонні люди, які представилися лікарем та сторожем, і не пояснили спостерігачу мету свого візиту. За інформацією ОПОРИ, ці люди просто сиділи у приміщенні дільниці та не втручалися в роботу ДВК. Члени ДВК також не реагували на їх присутність.

Новини за темою: ЦВК: Явка на місцевих виборах становила орієнтовно 37%

Нагадаємо, станом на 19:00 25 жовтня Національна поліція України відкрила 68 кримінальних проваджень за фактами порушень під час виборів. Найбільше порушень правоохоронці зафіксували в Києві.Loading...