Новини » Події Читать эту новость на русском

В Єгипті акула напала на родину українців та відкусила руку дитині: Туроператор розповів подробиці

Фото з відкритих джерел

Попри заборону займатись дайвінгом, родина все ж придбала таку послугу у третіх осіб

Українські туристи у єгипетському Шарм-еш-Шейху попри заборону занурення з аквалангом та попри відмову гіда в готелі продати їм таку екскурсію, придбали таку розвагу у третіх осіб, внаслідок чого постраждали від нападу акули. Зокрема, хижа риба відкусила руку 12-річному хлопчику. Усі подробиці трагедії надала компанія JoinUp.

"Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали", – зазначили там.

Як повідомляється, постраждалі мама та 12-річний син вже прооперовані та отримують всю медичну допомогу. Зокрема, українка отримала глибокі рани від укусів. Дитина ж втратила руку нижче ліктя. 

Наразі туроператор чекає медичний висновок з лікарні. 

Важливо, що туристична страховка не покриє вартість лікування, тому що заняття підводним плаванням належить до виключень зі страхових випадків.  За попередньою інформацією, медичні витрати відшкодує уряд Єгипту. 

"Ми постійно перебуваємо на зв’язку з приймаючою стороною у Єгипті. Щойно з’явиться нова інформація, зможемо повідомити деталі про стан постраждалих", – додали в JoinUp.

Новини за темою: Обматюкав і побив: Або історія про те, як пенсіонер переміг білу акулу

Раніше повідомлялося, що на узбережжі австралійського штату Новий Південний Уельс серфер стрибнув на акулу, яка напала на його дружину, і завдавав хижій рибині ударів, аж поки вона не відступила.Loading...