В Умані з ножем напали на хасидів-підлітків. Фото і відео

В Умані невідомі нанесли ножове поранення 17-річному Брацлавському хасиду Об'єднана єврейська громада України

Один з брацлавських хасидів отримав ножове поранення щоки

У місті Умань Черкаської області в ніч на 18 жовтня було скоєно напад на двох хасидів-підлітків, старший з яких отримав ножове поранення щоки. Про це повідомляє пресслужба Об'єднаної єврейської громади України. 

Як зазначається, інцидент стався вночі за могилою Рабі Нахмана. За попередньою інформацією, троє молодих людей у віці приблизно 20-22 років напали на двох підлітків-хасидів 15 і 17 років. В результаті останній отримав ножове поранення щоки. 

"Група з трьох невідомих завдала ножове поранення 17-річному брацлавському хасиду. Молодший встиг втекти, старший отримав ножове поранення. Цій події не передував будь-якої конфлікт. Постраждалих чатували в підворітті", - зазначили в пресцентрі ОЕОУ. 

Новини за темою: В Умані скоїли напад на хасидів: Поліція розслідує інформацію

Також було встановлено, що камери відеоспостереження в районі вулиці Пушкіна зняли нападників, які тікали з місця злочину.

Пізніше Об'єднана єврейська громада України заявила, що чекає рішучих дій від правоохоронних органів і покарання злочинців.

Нагадаємо, раніше в Умані стався конфлікт між групою громадян України і групою брацлавських хасидів, в результаті чого правоохоронці відкрили провадження. 

Loading...