В Україну прибув літак з евакуйованими пасажирами з Італії

На борту літака знаходяться 123 пасажира

Евакуйовані з Італії громадяни прибули до Києва Офіс президента

У неділю вночі, 15 березня, о 22:23 в Україну прибув літак з евакуйованими з Італії громадянами. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як зазначається, літак з 123 пасажирами на борту приземлився у міжнародному аеропорту "Бориспіль", що в Києві. 

Зокрема, за дорученням президента Володимира Зеленського доставку українських громадян було організовано літаком авіакомпанії SkyUp з італійської Венеції (аеропорт "Марко Поло").

"Всі евакуйовані є українськими громадянами, крім двох осіб, котрі мають дозвіл на проживання в Україні і, згідно з постановою Кабінету Міністрів, можуть в'їжджати в нашу країну", - зазначили у пресцентрі. 

Крім цього, перед посадкою у літак в Італії всі пасажири пройшли медогляд на ознаки можливого захворювання. За інформацією італійської сторони, на борт були допущені лише здорові люди, без симптомів хвороби. За інформацією пресцентру ОП, у Києві пасажирів також оглянуть медики.

Також всі евакуйовані підписали згоду на проходження добровільної самоізоляції після повернення в Україну в домашніх умовах протягом 14 днів.

"За порушення домашнього карантину передбачена відповідальність. На самоізоляцію будуть відправлені люди без симптомів гострих вірусних захворювань і з негативним результатом тесту на COVID-19", - додали в пресцентрі ОП. 

Нагадаємо, у неділю, 15 березня, о 16:00 літак спецрейсу авіакомпанії SkyUp Airlines вилетів із аеропорту "Бориспіль" для евакуації 95 своїх громадян із Венеції, що намагалися повернутися в Україну, однак застрягли на кордоні Італії через закриття кордонів зі Словенією.

Loading...