В Україні зараз спостерігається "заразний комедійний тероризм", – журналістка Крюкова

Телеканал ZIK

Якби хоча б одного разу СБУ показала жорсткий намір поставити на місце терориста і публічно показала інший фінал, то таких ігор, коли жартують із життям людей, було б значно менше

Зараз в Україні спостерігається заразний комедійний тероризм.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.  

"Зараз я спостерігаю заразний тероризм. Причому комедійний тероризм. У нас люди підігріті загостреним відчуттям телевізійної слави. Якщо ви звернули увагу, всі ці терористи своєю ключовою і фінальною ціллю бачать потрапляння в телевізор. Їм часто не потрібні гроші, вони не вимагають покращення свого фінансового становища. Все, що вони хочуть, – це потрапити в телевізор і стати людьми медійними. До речі, як і наш президент, який теж людина випадкова, яка з телевізора потрапила на світовий телевізор. Тобто це загальносоціальна тенденція, яка, з моєї точки зору, не зовсім має відношення до тероризму", – сказала гостя ток-шоу.  

Новини за темою: У МВС повідомили, чи є спільниками "луцький" та "київський" терористи

Крюкова зауважила, що й суспільство вже не так серйозно ставиться до так званих терористів. Вона нагадала, що у першому випадку, коли зловмисник хотів підірвати міст у Києві, всі боялися, коли з’явився "луцький терорист", всі "напряглись", а в останньому випадку вся експертна спільнота іронізувала над небезпечною ситуацією.

"Ніхто не знав, що в нього в голові. Тому я вважаю, що підігрівання амбіцій, марної слави цих людей, в тому числі зі сторони президента, який дозволив витягнути себе в цю гру і відкрив "ящик Пандори", лише підсилює цю тенденцію. Не можна таких речей робити, не можна показувати, що легкі маніпуляції, шантаж – це робоча історія. Особливо за участі перших облич держави", – підкреслила Світлана Крюкова й додала, що якби хоча б одного разу "Альфа" СБУ показала жорсткий намір поставити на місце терориста і публічно показала інший фінал вирішення ситуації, то таких ігор, коли жартують над життям людей, в Україні було б значно менше.  

Як повідомляли, 3 серпня у центрі Києва чоловік захопив заручницю та погрожував підірвати відділення банку.

Стало відомо, що зловмисник, який захопив заручницю у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію. Зокрема, на телеканалі ZIK.

Додамо, Антон Геращенко повідомив, що чоловік є громадянином Узбекистану.

Згодом стало відомо, що громадянина Узбекистану, який захопив заручницю і погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку у приміщенні бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, затримали.

Також нагадаємо, що 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли звучали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками, і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Loading...