В Україні відкрили понад 150 кримінальних справ через порушення виборчого закону

Найбільшу кількість повідомлень про ймовірні порушення зафіксовано на Київщині

Фото з відкритих джерел

В Україні відкрили 156 кримінальних проваджень щодо порушення виборчого законодавства та виборчого процесу. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що до реєстру досудових розслідувань внесли 87 справ, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства, та 69 – з виборчим процесом. З початку виборчої кампанії поліція зареєструвала 2048 відповідних повідомлень. Найбільша кількість надійшла з Київщини – 313.

Упродовж останньої доби, 1 жовтня, правоохоронці відкрили 13 кримінальних справ через можливі порушення виборчого процесу. За день поліція отримала 240 повідомлень про порушення виборчого законодавства, 67 із яких – на Львівщині.

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020: Які повноваження мають мер міста, місцева рада та її депутати

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори - 2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Loading...