Новини » Події Читать эту новость на русском

В Україні від коронавірусу померла перша людина

EPA-EFE

Померла жінка з Житомирської області

В Україні зафіксували перший летальний випадок внаслідок інфікування коронавірусом COVID-2019. Про це повідомила фахівець з інфекційних захворювань Ольга Голубовська у Facebook.

"На жаль, перший померлий від COVID19 ... Житомирська область...", - написала вона.

Як стало відомо, в Житомирській області від коронавірусу померла 71-річна жінка. Цю інформацію згодом підтвердили і в МОЗ.

"71-річна жінка з Житомирської області, яку 12 березня було госпіталізовано із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним", - йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала. МОЗ України наголошує, що жінка, яка померла, перебувала в групі ризику.

"Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками. За результатами аналізу та моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних - відповідно 0,3%; для 50-59-річних - 1,3%; для 60-69-річних - 3,4%, для 70-79-річних - 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%", - додали у відомстві.

Нагадаємо, вчора, 12 березня, Міністерство охорони здоров'я повідомило про два нові випадки зараження коронавірусною інфекцією. Одним із них виявилася жінка, 1949 року народження, яка 1 березня повернулася в Україну з Польщі. Її госпіталізували в лікарню в Радомишлі.

Всього в Україні було зареєстровано 55 підозр на захворювання коронавірусом, три зразка ще досліджуються.

Крім того, по всій країні починаючи з 12 березня були введені обмежувальні заходи у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Loading...