В Україні шириться нове шахрайство в інтересах колекторів: Брешуть, що вони з НАЗК

У НАЗК просять повідомляти у відомство чи у поліцію про такі випадки

Фото з відкритих джерел

Національне агентство з питань запобігання корупції попереджає про шахраїв, які представляються співробітниками НАЗК та шляхом тиску здобувають інформацію для колекторів. Про це повідомляє пресслужба НАЗК. 

"Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) все частіше отримує інформацію про випадки, коли невідомі особи телефонують суб'єктам декларування від імені співробітників НАЗК та намагаються чинити на них тиск в інтересах колекторських компаній", - йдеться у повідомленні.

Водночас у НАЗК наголосили, що уповноважені особи НАЗК звертаються до суб'єктів декларування, використовуючи такі засоби зв'язку:

  • офіційну електронну пошту, що закінчується на @nazk.gov.ua;
  • стаціонарні телефони, що починаються на 044. Проте, в цілях проведення повної перевірки декларацій даний вид зв'язку не практикується;
  • поштові відправлення.

Як зазначають у агентстві, якщо особа, яка представляється працівником НАЗК, телефонує з мобільного номеру або звертається з підозрілої електронної пошти, громадянам потрібно повідомити про це до Національної поліції або НАЗК. 

Нагадаємо, у Києві кіберполіція викрила три шахрайські кол-центри, які під виглядом служби безпеку банку випитували персональні дані банківських карток громадян. Loading...