В Україні поліція виявила майже 900 порушень у "день тиші"

Поліція зафіксувала майже 900 порушень за день перед виборами Фото з відкритих джерел

Найбільше порушень зафіксували у Дніпропетровській та Рівненській областях

В Україні 24 жовтня правоохоронці отримали майже 900 заяв про порушення в "день тиші" перед місцевими виборами. Про це інформує пресслужба Національної поліції. 

"Станом на 21:00 поліцейські зафіксували 891 заяву і повідомлення про порушення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з усіх зафіксованих порушень 507 пов’язані з незаконною агітацією. Зокрема, йдеться про агітацію на білбордах та будівлях, а також роздачу агітаційної продукції та встановлення агітаційних наметів.

За даними правоохоронців, найбільше порушень зафіксовано в Дніпропетровській (62), Рівненській (59), Донецькій (48), Харківській (44), Львівській (35) та Київській (29) областях.

Новини за темою: У трьох областях зловмисники штучно збільшували кількість виборців: Правоохоронці відкрили провадження

У результаті в поліції відкрили 29 кримінальних проваджень та склали 109 адміністративних протоколів про порушення виборчого законодавства. В тому числі за фактами перешкоджання роботі виборчої комісії та реалізації виборчого права, підкупу виборців, крадіжок, підробки печаток, умисного пошкодження чи псування майна та хуліганства.

Національна поліція України

Нагадаємо, нещодавно міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що від початку передвиборчої кампанії правоохоронці відкрили 556 кримінальних проваджень і склали 1581 адмінпротокол. Зокрема, кримінальні справи стосуються підкупу виборців, перешкоджання здійснювання виборчого права та надання неправдивих відомостей до Державного реєстру виборців.

Loading...