В Україні інтернет-провайдер намагався втрутитися в систему зв'язку військової частини

Провайдер намагався використовувати частоту передачі, призначену для військового підрозділу

СБУ

Це могло завдати шкоди процесу обробки інформації, яка передається у військовій радіомережі

В Україні один із інтернет-провайдерів намагався незаконно втрутитися у роботу системи зв'язку однієї з військових частин на території Чернігівської області. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Як з'ясувалося, представники структури з надання інтернет-послуг встановили біля військового об’єкту радіоелектронне обладнання, яке працювало з порушенням правил використання радіочастот. Зокрема, провайдер намагався використовувати частоту передачі, призначену для військового підрозділу.

За даними відомства, такі дії могли зашкодити процесу обробки інформації, яка передається у військовій радіомережі. Крім цього, встановлення обладнання на тій ділянці становило загрозу для системи радіоперешкод для протидиверсійної та антитерористичної протидій, зокрема безпілотним літальним апаратам.

У результаті було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 361 (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж) Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються всі причетні до правопорушення особи.

Новини за темою: На Чернігівщині провели випробування модернізованого танка Т72. Фото

Нагадаємо, раніше у Чернігівській області відбулося тестування легкого переносного ракетного комплексу "Корсар" з тепловізором та покращеним прицілом. Зауважимо, український ЛПРК призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні.

Loading...