live
Новини » Події Читать эту новость на русском

У СБУ спростували інформацію про "інфікований" потяг з Латвії

Потяг з Риги на вокзалі Києва Фото з відкритих джерел

Усі пасажири пройшли температурний скринінг

У Службі безпеки України заявили, що інформація про "заражений потяг" з Риги, яка поширювалася соцмережами після прибуття евакуйованих на столичний вокзал, є неправдивою. Про це 23 березня повідомила пресслужба СБУ. 

"Сьогодні під вечір мережею поширювали (та ще й з посиланням на "анонімне джерело" в СБУ) інформацію про прибуття з Риги до Києва "інфікованого потягу" з нашими громадянами, яких евакуювали з Латвії. Нібито в багатьох пасажирів зафіксували високу температуру та інші ознаки захворювання на коронавірус", - зазначили в пресцентрі. 

Так, у відомстві наголосили, що єдиною правдивою інформацією є те, що потяг справді приїхав до Києва з Латвії. За даними СБУ, усі пасажири пройшли температурний скринінг, однак, стан п'ятьох осіб викликав додаткові запитання у медиків, тому цим людям зробили експрес-тести на коронавірус. Згодом тести показали негативний результат. 

Нагадаємо, 23 березня в 15:45 на залізничний вокзал Києва прибув потяг з українцями, які приїхали з Латвії. Однак, протягом декількох годин пасажирів не випускали з вагонів через те, що у потязі знаходилися люди з нібито високою температурою. 

Однак, згодом у МОЗ пояснили, що усі пасажири потяга пройшли температурний скринінг, а в 5 осіб було запідозрено коронавірус

Loading...