В основі кримінальної загрози лежить економічна складова: Кацман про перестрілку у Броварах

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

"До України повернулася атмосфера 90-х років"

В основі будь-якого злочину, в основі кримінальної загрози лежить економічна складова.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Коментуючи стрілянину у Броварах, Володимир Кацман зауважив, що ця ситуація свідчить про повернення до України атмосфери 90-х років, коли кримінальні розбірки були основним економічним методом розвитку будь-якого бізнесу. Водночас експерт додав, що такій нестабільній ситуації в країні сьогодні є пояснення.

"В основі будь-якого злочину, в основі кримінальної загрози лежить економічна складова. Тому що людина бідна, обездолена, залишена підтримки держави та надії, що держава у критичній ситуації її підтримає, вона тане. Щодня тане.

Тому в такій економічній ситуації частина людей ідуть підпрацьовувати головою, руками, а інша частина, особлива та, яка повернулася з фронту, повернулася зі зброєю, у важких психологічних станах, повернулася в рідну державу і питає: "А що нам тепер робити?" А держава відповідає, що не знає, що роботи, але ти давай податки плати, живи на мінімальну пенсію і поїхало, держава пропонує зустрічні пропозиції",– сказав Володимир Кацман й додав, що при продовженні такої політики влади "кримінал" в країні зростатиме.

Новини за темою: Сьогодні бачимо, як бандитизм заміщує ту сферу, де не працює держава, – Ставнійчук про стрілянину у Броварах

Нагадаємо, 29 травня  у Броварах Київської області сталась масова стрілянина між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. Сутичка відбулася через розподіл пасажиропотоку між двома перевізниками. За попередньою інформацією, суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою вже 20 підозрюваним в участі у конфлікті зі стріляниною.

Новини за темою: Стрілянина в Броварах: Аваков заявив про затримання ще 13 осіб

Також нагадаємо, в ніч з 23 на 24 травня 2020 року правоохоронці у своєму службовому кабінеті кілька разів зґвалтували жінку, яку викликали у відділення поліції як свідка.

З огляду на ці події фракція "Слуга народу" висунула пропозицію запросити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в Раду для доповіді стосовно резонансних кримінальних подій, які трапилися протягом останнього тижня.

 

Loading...