В окупованому Армянську на заводі "Кримський титан" стався викид сірчистого газу

Армянськ, анексований Крим. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Викид призвів до "локального забруднення повітря"

В місті Армянськ в окупованому Криму в одному з цехів заводу "Кримський титан" стався викид сірчистого ангідриду. Жителі міста почали скаржитися на неприємний запах, а влада пояснила це пуском виробництва. Про це повідомляють "Крим.Реалії" з посиланням на голову "адміністрації" міста Василя Теліженка.

За його словами, 18 серпня на підприємстві після тривалого простою запустили сернокислотне виробництво, після чого стався викид у межах проммайданчика. Він призвів до "локального забруднення повітря".

Теліженко заявив, що концентрація шкідливих речовин "не перевищує допустимі норми". При цьому він сказав, що фахівці протягом трьох днів чотири рази на добу робитимуть заміри повітря.

Новини за темою: В Армянську продовжують хворіти діти – немає чим дихати

Раніше повідомлялося, що 10 жовтня 2019 року жителі Армянська почали повідомляти про хімічні викиди у повітря. Окупаційна влада заявила, що забруднення повітря пов’язано з випарами кислотного вмісту накопичувача, у який скидають хімічні відходи з 1971 року. Наслідки екологічної катастрофи спостерігалися і на території Херсонської області, що межує з Кримом. Loading...