live

В Офісі Генпрокурора справи про корупцію в українському футболі об’єднали в єдине провадження

pixabay.com

Гучний скандал довкола корупційних схем в Українській асоціації футболу не вщухає вже два роки, проте винні у "розпилі" бюджетних мільйонів на будівництві спортивних майданчиків – досі на волі. На якому етапі наразі перебуває розслідування проти функціонерів? Відповідний запит журналісти "СтопКору" спрямували до Офісу Генпрокурора.

3 квітня до редакції надійшла відповідь за підписом прокурора відділу процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Офісу Генерального прокурора І.Ковальова.

Як повідомив правоохоронець, наразі матеріали кількох справ проти очільника УАФ, колишнього нардепа Андрія Павелка та його підлеглих об’єднані в єдине провадження.

Досудове слідство у ньому здійснюють слідчі ГСУ Нацполіції України за підозрою директора ТОВ "ФФУ Продакшен" (комерційної "доньки" федерації футболу, яка й одержала бюджетні замовлення на виробництво штучної трави за завищеними цінами) Бондаренка А. В. у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.366, ч.5 ст.191 ККУ.

Відповідь Офісу Генпрокурора на запит "СтопКору" СтопКор

Нагляд у формі процесуального керівництва здійснює безпосередньо Офіс Генпрокурора. Обвинувальний акт до суду не скеровувався.

Ким є в об’єднаній справі Андрій Павелко – наразі невідомо. Розслідування стосується службових злочинів, вчинених посадовими особами УАФ, тож це формулювання не виключає участі Павелка як підозрюваного. Представники прокуратури відмовилися розкривати у відповіді подробиці слідства, посилаючись на те, що це може зашкодити досудовому розслідуванню.

 

Loading...