Новини » Події Читать эту новость на русском

В Одесі затримали озброєного чоловіка, який намагався потрапити на затонулий танкер Delfi

Затримання порушника, який намагався потрапити на танкер Delfi "Думская"

У порушника виявили травматичну зброю та ніж

Сьогодні в Одесі запобігли спробі озброєного чоловіка потрапити на затонулий біля пляжу "Дельфін" танкер Delfi, передає Думская.

Згідно з повідомленням, порушник намагався пірсом дістатися до Delfi. Рятувально-водолазна служба зупинила чоловіка, після чого він почав погрожувати співробітникам комунального закладу. Фігуранта, який мав ознаки сп'яніння, затримали, після чого викликали правоохоронців.

Співробітники поліції, які прибули на місце інциденту, знайшли у порушника травматичну зброю та ніж.

Нагадаємо, танкер Delfi під прапором Молдови сів на мілину недалеко від Одеси 22 листопада 2019 року. Тоді капітан судна відмовлявся подати сигнал SOS і евакуюватися без дозволу судновласника.

У січні 2020 року Державна служба морського та річкового транспорту України завершила розслідування за фактом аварії танкера-бункерувальника Delfi біля узбережжя Одеси і заявила, що основними причинами аварії стали порушення з боку судновласника та капітана судна, неготовність екіпажу діяти в складних погодних умовах і обмежена кількість на судні палива.

У лютому цього року капітану танкера Delfi повідомили про підозру. Його звинуватили в порушенні правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту.

 

 

 

Loading...