Новини » Події Читать эту новость на русском

В Одесі вчителька накричала на дитину через українську мову на уроці. Її звільнили

Гімназія №4 в Одесі Фото з відкритих джерел

Вчителька сприйняла висловлювання українською мовою за "зверхню поведінку"

В Одесі одна з вчителів гімназії №4 влаштувала булінг школярці через те, що вона на уроці розмовляла українською мовою. Про це повідомляють директор міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич та Одеський медіацентр

Так, інцидент у гімназії, що розташована на вулиці Болгарській трапився минулого тижня. Під час уроку малювання одна з учениць, яка забула вдома альбом, сказала про це викладачці українською мовою. За це вчителька публічно почала кричати на дитину та висміювати її. 

"Бачите, що у нас робиться. Вона розмовляє українською мовою, так виходить, що вона вище нас. Альбом не принесла, малюнки не принесла, а права качає. І мовою буде прикриватися тут мені... " - крикнула жінка. 

Згодом на інцидент відреагували у міському департаменті освіти і науки.

"Щодо ситуації в гімназії №4. Як людина: не просто вражена. Як мама і жінка уявляю емоції учениці й хочу висловити свою підтримку: в тебе надзвичайно гарна мова, дитино... Розвивай її і надалі... Поведінка вчителя, на мою думку, беззаперечно несумісна з діяльністю у закладі освіти", - зазначила Олена Буйневич.

Новини за темою: У Києві на вчительку складено три адмінпротоколи через цькування школярів

У результаті директор гімназії звільнив вчительку за статтею 41 пунктом 3 (вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи) КЗпП України. Наразі очікується відповідний наказ "зі зверненням до компетентних органів".

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області мати восьмирічного школяра заявила, що вчителька елітної приватної школи вдарила учня в пах. У результаті медики діагностували у дитини забій. Однак, коли мати звернулася до керівництва школи, їй заявили, що "нічого страшного не сталося". 

Loading...