Новини » Події Читать эту новость на русском

В Одесі на судовому засіданні семеро ув'язнених порізали собі вени

Підозрювані у справі бунту в колонії, які порізали собі вени 048.ua

Підозрюваним у справі бунту в одеській колонії вже кілька разів продовжували запобіжний захід

У Малиновському суді Одеси семеро ув'язнених під час засідання порізали собі вени. Про це повідомляє 048.ua.

Зазначається, що в суді розглядалася кримінальна справа стосовно бунту в колонії в травні 2019 року й підсудним мали обрати запобіжний захід. Проте після того, як суддя залишив чоловіків під арештом ще на 60 діб,  вони порізали вени.

Як повідомляють журналісти, підсудні могли порізати вени заточками, які їм передали разом із масками. Через інцидент до суду приїхали машини швидкої допомоги й забрали постраждалих до лікарні.

Відомо, що в трьох підсудних закінчився термін попереднього покарання, яке вони відбували в місцевій колонії. Запобіжний захід їм продовжували вже кілька разів, тому адвокати просили про призначення чоловікам домашнього арешту.

Новини за темою: В Одесі чоловік на очах у людей наклав на себе руки, взявшись за високовольтний дріт. Відео

За словами дружини одного з підсудних умови утримання в колонії були жахливими. Зокрема, вона заявила, що ув’язнених постійно били та давали їм неїстівну їжу, у якій були черв’яки.

Переносять засідання по справі через те, що до суду не приходять свідки. Наступний розгляд призначили на 3 листопада.

Нагадаємо, в травні минулого року в Одеській колонії №51 стався бунт, унаслідок якого співробітники закладу отримали ушкодження. Тоді український омбудсман Людмила Денисова заявила, що попередньою причиною бунту було встановлено обшуки, які проводили у засуджених, тоді як вони висловлювали незадоволеність умовами утримання.

Новини за темою: Кримський політвʼязень Приходько погрожує перерізати собі вени, якщо працівники СІЗО не передадуть йому ліки

У серпні поточного року стало відомо, що уряд планує продати колонію №51 в Одесі за програмою приватизації в’язниць. Тоді очільник Мін’юсту Денис Малюська заявив, що колонія постраждала під час бунту засуджених, які її підпалили. Внаслідок цього більшість будівель стали непридатними для використання.Loading...