В Одесі через шторм відклали підняття танкера Delfi

Підняти судно планували напередодні

В Одесі тимчасово призупинили операцію з підйому танкера Delfi через штормове попередження про посилення північного вітру. Про це повідомляє "Думская". 

Згідно з повідомленням, вчора до вечора на морі з'явилися "білі баранці" - хвилі, які є провісниками майбутнього шторму. Прогнозується, що пориви вітру сягатимуть 14 метрів в секунду, і це небезпечно для операції.

Фахівці наголосили, що для складних суднопіднімальних і буксирувальних робіт потрібно спокійна штильна погода. Водночас вчора танкер продовжили полегшувати - прибирали обладнання з палуби. Так робочі з газорізами видаляли труби, сходи та інші агрегати. 

Новини за темою: Криклій присоромив політиків за піар на танкері Delfi

Як зазначається, інженери спочатку планують з танків лівого борту відкачати воду, а з правого борту жорстко закріпити ліхтер (несамохідну баржу ДП), який буде грати роль понтона. Закріплений з лівого борту плавкран "Атлас-4" також буде виступати понтоном.

Після відкачування води танкер спливе і всю конструкцію, що складається з трьох одиниць (ДП, "Атлас-4" і Delfi ), буксири потягнуть в порт Чорноморськ.

Новини за темою: Одеський суд наклав арешт на танкер Delfi

Нагадаємо, нещодавно з танкера Delfi, що затонув біля узбережжя Одеси в листопаді минулого року, знову стався розлив нафтопродуктів.

Loading...