"Укрзалізниця" має не гіперлуп на Марс будувати, а забезпечити гарну зарплату дорожній поліції, – Савченко

Надія Савченко Скріншот відео

Забезпечувати порядок на залізничному транспорті може і приватна структура, і державна, каже політикиня

"Укрзалізниця" має подбати про робочі місця і гідну зарплату для співробітників дорожньої поліції, а не будувати гіперлуп на Марс.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко.

Під час обговорення інциденту, який трапився із пасажиркою у потягу сполученням "Маріуполь-Київ" (на жінку напав, побив та намагався зґвалтувати чоловік, який вдерся в її купе), Надія Савченко зауважила, що тим молодим чоловікам, які за кошти олігархів бігають на різні вуличні акції, слід дати добру роботу в транспортній поліції.

"Нехай їм дасть "Укрзалізниця" реформована наша – не гіперлуп будувати на Марс – нехай, як мінімум, роботу дасть хлопцям і заплатить їм гарну зарплату, щоб вони могли бути дорожньою поліцією", – заявила гостя студії.

Новини за темою: Квитка у нападника на пасажирку потягу не було, він сам зайшов у вагон і зайняв купе, – представник УЗ

Що ж до того, чи таку охорону у залізничному транспорті мала б забезпечувати поліція чи приватні охоронні структури, Надія Савченко зазначила, що це може бути і приватна структура, і державна. Водночас, гостя студії застерегла, що із приватними структурами слід бути обережними.

"Тому що у нас дуже багато охоронних фірм, які не контролює держава, а контролюють їх, відповідно, олігархи. Так, це приватний бізнес. Начебто нічого такого небезпечного він не несе, але держава втрачає тоді контроль над багатьма силовими структурами, які створюються", – застерегла Надія Савченко.

Нагадаємо, вночі 31 липня в поїзді №84 сполученням "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом із дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня Солом'янський районний суд Києва заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової.

Пізніше стало відомо, що у зв'язку із побиттям жінки у поїзді "Маріуполь-Київ" низку працівників "Укрзалізниці" буде звільнено.

Loading...