live

"Укрзалізниця" хоче встановити нові ескалатори на столичному вокзалі за 10 мільйонів гривень

Фото з відкритих джерел

Вони мають бути більш зносостійкими та можуть витримувати великі навантаження

"Укрзалізниця" має намір підписати угоду на встановлення нових ескалаторів у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу Києва і витратити на це 10 мільйонів гривень.

Про це заявив в.о. голови правління УЗ Іван Юрик, повідомляє пресслужба компанії.

"Багато років ми чуємо нарікання на постійний вихід з ладу ескалатора на столичному вокзалі, але прийшов час покласти цьому край. Ми мали довгий процес пошуку найкращого варіанту вирішення пріоритетного для нас питання - забезпечення максимальної доступності приміщень вокзалу для пасажирів, але рішення знайдене й незабаром буде втілене", - пояснив він.

За словами Юрика, при відборі спеціальна лізингова комісія УЗ керувалася низкою критеріїв, серед яких ціна, обслуговування, дизайн та енергоефективність.

Як наголосили в УЗ, найкращий проект та найвигідніші умови запропонував вітчизняний виробник - Крюківський вагонобудівний завод.

Новини за темою: Місцева влада заборгувала "Укрзалізниці" понад 500 млн за пільгові перевезення

"Наразі на вокзалі функціонують ескалатори, розраховані для торгових центрів. На вокзалі обіг людей значно більший, тому КВБЗ будуть облаштовані так звані "тяжкі" ескалатори. Вони значно більш зносостійкі та можуть витримувати великі навантаження", - прокоментував Іван Юрик.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що реформувати "Укрзалізницю" будуть після карантину.

Новини за темою: В "Укрзалізниці" розкрили розмір заробітної плати керівництва

Також "Укрзалізниця" показала план відновлення роботи приміських поїздів.

Loading...