Українців попередили про небезпечні метеорологічні явища

Фото з відкритих джерел

Зокрема, в горах існує загроза утворення локальних селевих потоків

У Державній службі з надзвичайних ситуацій попередили про складні метеорологічні явища у західних областях України. Про це повідомляє пресслужба відомства з посиланням на Укргідрометцентр.

"За інформацією Укргідрометцентру, 20 серпня в західних областях грози (I рівень небезпечності)", - йдеться у повідомленні.

Також у службі попередили про зміну гідрологічної ситуації у регіоні.

"20 серпня на рiчках Закарпатської областi та річках басейнів Сяну, Дністра, (Львівська, Івано-Франківська обл.) продовжиться  пiдвищення рiвнiв води на 0,5-1,5 м (над рiвнями на 8 год. 18 серпня), без негативних наслідків", - зазначили надзвичайники.

Новини за темою: В Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки, - ДСНС

Як зазначається, у мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного мiсцевого та схилового стоку, з затопленням понижених ділянок в населених пунктах внаслiдок захаращення русел малих річок.

В горах існує загроза утворення локальних селевих потоків.

Щодо решти областей, у ДСНС попередили про пожежну небезпеку.

"20 серпня в Україні, крім Закарпатської, Львівської, Волинської та Рівненської областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - зазначили там.

Новини за темою: На Волині очікується підвищення рівня води у річках, - ДСНС

Раніше повідомлялося, що на захід України насувається негода: синоптики попереджають про грози та сильні дощі, які можуть спровокувати підтоплення та зсуви ґрунту.

Loading...