live

Українку, яка після повернення з Таїланду порушила режим самоізоляції, оштрафували на 17 тис. гривень

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

МВС України

Як адресу проживання дівчина вказала місце проживання бабусі і дідуся з Миколаєва, хоча насправді вона перебувала в Києві

Правоохоронці оштрафували на 17 тисяч гривень громадянку України, яка після повернення з Таїланду порушила режим карантину та не самоізолювалася, незважаючи на підписаний документ.

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

Він пояснив, що дівчина повернулася до України 29 березня з Бангкоку і тоді прикордонники взяли з неї зобов'язання, згідно з яким вона мала 14 днів перебувати в самоізоляції. 

При цьому, як виявилося пізніше, дівчина вказала як адресу квартиру бабусі та дідуся, хоча сама весь час перебувала у Києві.

За словами Геращенка, замість дотримання режиму самоізоляції вона їздила по Києву і зустрічалася з друзями, піддаючи таким чином їхнє життя потенційній небезпеці через можливе зараження вірусом.

"Факт порушення режиму самоізоляції Ладиміра задокументувала сама в своїх численних селфі і відео, розміщених в соціальних мережах, що обурило багатьох користувачів, які стали робити їй зауваження", - додав заступник міністра внутрішніх справ.

У зв'язку з цим Геращенко закликав українців не бути такими як дівчина, щоб не отримувати подібні штрафи.

Новини за темою: Кабмін визначив перелік осіб, які потребують самоізоляції

До того ж, він підкреслив, що поки Мінціфри не запустить мобільний додаток для контролю за режимом самоізоляції, цю функцію виконуватимуть офіцери поліції і патрульні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що правоохоронці склали 3566 адміністративних протоколів за порушення правил карантину, а за результатами розгляду судами на порушників було накладено штрафів на загальну суму понад 272 тис. гривень.

Новини за темою: Протоколи про порушення карантину можуть складати не тільки правоохоронці, - Нацполіція

Також Геращенко зазначав, що поліція знайшла і оштрафувала кожного, хто втік з обсервації в готелі "Козацький".

Loading...