live

Українка, яка залишилася в китайському Ухані з собачкою, розповіла про введення нового карантину в місті

Українка Анастасія Зінченко

Фото: Instagram-сторінка дівчини

Дівчина назвала це "іронією долі"

Українка Анастасія Зінченко, яка залишилася в китайському Ухані, оскільки не змогла там залишити свою собачку, поскаржилася на те, що в її місті знову ввели карантин через новий випадок зараження коронавірусом.

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

"Не знаю, чи то мені не щастить чи так потрібно, але сьогодні в моєму районі, в місті Ухань, оголосили 14-денний новий карантин, оскільки знайшли нову заражену людину", - пояснює дівчина.

Вона зазначає, що останнім часом люди вже спокійно ходили по місту та в крамниці, оскільки внутрішній карантин зняли, а тепер людина, яка захворіла на коронавірус і всі, хто з нею контактували, знаходяться під підозрою.

"Протягом цих 14 днів будуть знову ходити по домівках і перевіряти температуру. Раніше говорили, що 8 квітня розблокують місто, але я вже в цьому дуже сумніваюся. Як буде далі і чим все це закінчиться - я не знаю", - додала Анастасія Зінченко.

Новини за темою: У китайському Ухані приховують нові випадки коронавірусу, багатьох пацієнтів не реєструють, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посольство України не дозволило українці Анастасії Зінченко взяти із собою собаку під час евакуації з міста Ухань. 

Згодом президент України Володимир Зеленський подзвонив українці Анастасії Зінченко та пообіцяв знайти спосіб, щоб евакуювати її додому. А потім і футбольний клуб "Шахтар" заявив, що готовий відправити свій літак в Ухань, щоб допомогти із евакуацією українців.

Новини за темою: У Китаї знайшли першу людину, яка захворіла на коронавірус в Ухані

Через певний період часу Анастасія Зінченко заявила, що про неї забули, а про нову евакуацію вона нічого не знає.

Loading...