Україна і США провели військові навчання у Чорному морі. Фото

Спільні навчання України і США у Чорному морі ВМС ЗС України

Навчання відбулися в рамках обміну досвідом між командами кораблів держав-членів та партнерів НАТО

У вівторок, 29 вересня, в акваторії Чорного моря група катерів Військово-морських Сил Збройних Сил України разом з американським есмінцем Roosevelt провели спільні тренування типу PASSEX. Про це повідомили у пресслужбі ВМС ЗС України. 

Зазначається, що спільні тренування Україна і США провели задля вдосконалення майстерності та обміну досвідом між командами кораблів держав-членів та партнерів НАТО.

Так, під час спільних маневрів у відкритому морі, українські й американські кораблі та катери відпрацювали завдання з підвищення взаємосумісності відповідно до стандартів НАТО.

Зокрема, військові України та США відпрацювали тактичне маневрування, тренування зі зв’язку, протиповітряну оборону, відбиття ударів противника тощо.

Новини за темою: Британія направить свій флот у Чорне море для підготовки ВМС України протистояти російській загрозі

"Спільні тренування з військовими кораблями США - це досвід, який дає змогу вдосконалювати взаємосумісність, щоб бути готовими разом стати на захист безпеки, стабільності та миру в Чорноморському регіоні. Тому тренування типу PASSEX є чудовою нагодою для вдосконалення майстерності, морської виучки та обміну досвідом між екіпажами кораблів двох держав", - зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Також він запевнив, що ВМС України планують надалі поглиблювати партнерство зі США та розширювати співробітництво у військовій сфері.

До слова, українські Військово-Морські Сили вже тривалий час використовують стандарти НАТО в багатьох напрямах своєї діяльності.

Нагадаємо, напередодні, 29 вересня, в Україні пройшли випробовування зенітних керованих ракет комплексу С-300В1 і з ракетного комплексу залпового вогню Вільха-М.

Вимірювання польоту ракет відбулося в ході командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля-2020".

Loading...