У жодному разі не можна було втягувати в цей процес президента: Катеринчук про визволення заручників у Луцьку

Голова Європейської партії України Микола Катеринчук

В цій ситуації мали б розбиратися виключно правоохоронні органи

У процес визволення заручників у Луцьку в жодному разі не можна було втягувати президента Володимира Зеленського.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі  ZIK заявив лідер "Європейської партії" Микола Катеринчук.

Катеринчук прокоментував рішення президента Зеленського виконати вимогу луцького терориста – записати та опублікувати відео із закликом переглянути фільм "Земляни":

"В ніякому разі не можна було втягувати його в цей процес. В ніякому разі! Прем’єр-міністра, міністрів, кого завгодно, голову адміністрації, губернатора, але давати, щоб президент включався в цей процес – це означає, що відкрили "ящик Пандори" і зараз будь-хто на території України, хто захоче, щоб президент йому станцював чечітку, заспівав, чи щось інше, вони ці речі будуть робити і вимагати президентської реакції. А уявіть собі, якби після розмови з президентом стався вибух. Тоді говорили б про некомпетентність влади і почалось би розхитування ситуації. Це просто нонсенс, по всіх підручниках не можна цього робити", – наголосила Катеринчук.   

Політик додав, що таке рішення свідчить про некомпетентність команди президента. За словами Миколи Катеринчука, в цій ситуації мали б розбиратися виключно правоохоронні органи.

Новини за темою: Що не так з терактом у Луцьку?

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. За словами очевидців події, постріли лунали кожні 10 хвилин

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками і в іншому людному місці захована вибухівка. Також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Згодом Володимир Зеленський виконав вимоги чоловіка, який взяв заручників у Луцьку. Зокрема, на відео гарант закликає усіх подивитись фільм "Земляни".

Близько 22:00 у Луцьку розпочався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що усіх заручників звільнили, а правоохоронці затримали Максима Кривоша.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Максим Кривош, який захопив автобус із заручниками, мав спільників. Кількох із них уже затримали.

Сьогодні, 23 липня луцькому терористу Кривошу обрали запобіжний захід.

 

 

Loading...