live

У затриманих за напад на Сивохо була зброя, – Шарій

liga.net

У країнах ЄС за такий інцидент нападникам загрожувало б до 10 років в’язниці

У більшості затриманих за напад на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо були з собою стволи. З дозволами і з патронами.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

Шарій, коментуючи напад активістів на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, зазначив, що у країнах ЄС за такий інцидент нападникам загрожувало б до 10 років в’язниці. Також, за словами блогера, напад на Сивохо – це і напад на президента.

"Як в Європі відносяться до нападу, а це був напад на державного діяча, в принципі, за це можна і 10 років, не перебільшую, можна реально отримати десятку. Те, що відбувалося сьогодні з Сивохо, це напад, однозначно. Його не штовхнули, він впав. А найбільш жахливо виглядало те, що поліція стояла біля стінки", – сказав Шарій.

Він також не виключає, що це була театралізована вистава.

"Така жорстока. Можливо, актори і не в курсі, що вони актори", – підкреслив блогер.

Окрім цього, Анатолій Шарій заявив, що у затриманих за напад на Сивохо була зброя.

"У більшості затриманих, у п'ятьох по-моєму, були стволи з собою. З дозволами і з патронами. Їх затримали з бойовою зброєю. Вони з бойовою зброєю зайшли на цю презентацію, вони могли почати стріляти. Ось це все, мені здається, має підштовхнути суспільство до таких думок, що пора б уже диктатуру", – сказав Анатолій Шарій.

Нагадаємо, У Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпуса і Сергієм Сивохо.

Зокрема, радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. Після цього вони назвали Сивохо зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Згодом Сергій Сивохо на своїй сторінці у Facebook написав, що зрив презентації Національної платформи примирення представниками Нацкорпуса показує факт того, що не всі в Україні хочуть миру.

 

Loading...