У Закарпатській області стався спалах коронавірусу: Село закрили на карантин

Фото з відкритих джерел

У населеному пункті виявили щонайменше 28 інфікованих

У Ворочеві Перечинського району Закарпатської області стався спалах коронавірусної хвороби COVID-19, унаслідок цього село закрили на карантин. Про це повідомляє пресслужба ОДА. 

За останніми даними, у населеному пункті коронавірус виявили щонайменше у 28 місцевих мешканців. У зв'язку з цим в ОДА відбулося засідання комісії із ліквідації надзвичайної ситуації. Керівник робіт видав низку розпоряджень. 

Так, у межах села Ворочево повинні встановити карантинну зону, а з 24 травня там має бути облаштований контрольно-пропускний пункт на в’їзді і виїзді із села. Особовий склад, який задіяний у роботі КПП, має бути забезпечений засобами індивідуального захисту, продуктами харчування, місцями для відпочинку, засобами обігріву, іншими матеріальними та технічними засобами.

Новини за темою: У Закарпатській області від COVID-19 помер відомий ромський барон

Також було наказано визначити серед населення села осіб, які працюють у закладах охорони здоров’я, державних установах, організаціях, інших об’єктах критичної інфраструктури. Після цього таким громадянам повинні видати спеціальні перепустки для переміщення через контрольно-пропускний пункт. Інших осіб пропускатимуть черех КПП за умови проведення медогляду, заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.

Новини за темою: На Закарпатті зафіксували спалах COVID-19 в школі-інтернаті

Водночас у селі проведуть дезінфекцію у житлових будинках, а також виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях. Крім цього, оброблятимуть проїжджі частини, тротуари та інші території села. 

Нагадаємо, раніше голова Закарпатської ОДА Олексій Петров повідомляв, що Закарпатська область не переходить до пом'якшення карантину з 22 травня, адже кількість хворих в регіоні не відповідає критеріям МОЗ.

Loading...