У Вінницькій області повідомили про мінування виборчої дільниці

Фото з відкритих джерел

Всіх, хто перебував на дільниці, евакуювали

У Вінницькій області повідомили про мінування виборчої дільниці в селищі Тиврів. На місце прибула поліція. Про це повідомляють спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА".

Інцидент стався на ділянці №051046 за адресою вулиця Тиверська, 49. Всіх, хто перебував на ділянці, попросили покинути приміщення.

Раніше повідомлялося, що у Сумській області двоє зловмисників напали на кандидата в депутати і його дружину та завдали їм тілесних ушкоджень.

Новини за темою: На низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів, - КВУ

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

До слова, станом на 10:00 в Україні чотири виборчі дільниці у Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській і Полтавській областях залишилися невідкритими.

Крім того, спостерігачі КВУ повідомляють, що на низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів. Зокрема, у чергах не дотримуються дистанції, а деякі члени комісії не надягають маски.Loading...