Новини » Події Читать эту новость на русском

У Вінниці викрили call-центри, які викрадали з рахунків банківських клієнтів до 20 тис. доларів щодня

Жертвами зловмисників були клієнти як державних, так і комерційних банків

Співробітники Служби безпеки України блокували у Вінниці діяльність двох нелегальних call-центрів, які займалися крадіжкою грошей у різній валюті з рахунків банківських клієнтів, щоденний "прибуток" зловмисників становив до 20 тисяч у доларовому еквіваленті. Про це повідомляє пресслужба СБУ

Згідно з повідомленням, організували протиправний бізнес двоє місцевих мешканців та два "представники" з інших областей України. Обладнання зловмисники розмістили в офісних приміщеннях обласного центру.

Оператори телефонували клієнтам, представляючись працівниками банківських установ, і пропонували скористатися різними послугами страхування, зокрема депозитів. Під час бесіди зловмисники "уточнювали" реквізити банківських карток та паролі, а отримавши доступ до рахунків, знімали з них кошти.

Новини за темою: У "Борисполі" викрили контрабанду нових iPhone 12 вартістю понад мільйон гривень

Як зазначається, серед "клієнтів" call-центрів були вкладники українських державних та комерційних банків, а також деяких установ з пострадянського простору.

Попередньо встановлено, що нелегальний бізнес проіснував близько п'яти місяців, у нього було залучено понад сорок осіб персоналу.

Відомо, що правоохоронці провели обшуки в офісних приміщеннях, під час яких вилучили понад 40 одиниць комп'ютерної техніки і телекомунікаційного обладнання, sim-карти операторів стільникового зв’язку, в тому числі закордонних, а також інше технічне обладнання та документацію, що підтверджують протиправну діяльність.

Новини за темою: У Миколаєві та Івано-Франківську викрили три ботоферми

Нагадаємо, нещодавно в Сумах правоохоронці викрили шахрайський call-центр, який вивів із рахунків іноземців 3 млн гривень. Loading...