Новини » Події Читать эту новость на русском

У Вінниці посадовці міськради завдали бюджету мільйонних збитків на закупівлі дорожньої солі

У Вінниці чиновники міськради завдали бюджету місту збитків в особливо великих розмірах Фото: Пресслужба СБУ

Збитки складають майже 4,8 млн гривень

Служба безпеки України викрила посадових осіб Вінницької міської ради на мільйонних збитках, завданих бюджету під час закупівель дорожньої солі. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що посадовці Департаменту комунального господарства та благоустрою вступили у змову з менеджером одного з місцевих товариств. Вони створили антиконкурентні умови для інших потенційних учасників торгів і значно завищили вартість продукції. У грудні минулого року між Департаментом та цим товариством укладено договір на постачання дорожньої солі на суму 9,9 мільйона гривень.

Ініційована СБУ товарознавча експертиза задокументувала факт завищення ціни товару на майже 4,8 мільйона гривень, чим державі завдано збитки в особливо великих розмірах.

Наразі слідчі СБУ оголосили чотирьом фігурантам про підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення. Заходи із викриття протиправної схеми проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області.

Раніше Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань провели обшуки в Державній митній службі.Loading...