Новини » Події Читать эту новость на русском

У Вінниці пацієнтів з COVID-19 змушували купувати безкоштовні ліки, – Степанов

Фото з відкритих джерел

На лікування хворих на коронавірус виділяють від 13 до 40 тисяч гривень

В одній із лікарень Вінниці пацієнтів змушували закуповувати ліки самим, утримуючи при цьому на своєму рахунку кошти, виділені для боротьби з коронавірусом. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Також він сказав, що була ухвалена постанова про запровадження додаткових коефіцієнтів у зв’язку із різким збільшенням хворих.

"НСЗУ за моїм дорученням обраховує збільшення додаткових коштів на кисень через велике використання. Також ми заклали кошти на сам процес тестування, яке відбувається у багатьох лікарнях", - сказав Степанов.

Він також додав, що ухвалено рішення про виділення коштів на закупівлю вакцин саме для груп ризику: медпрацівників, працівників освіти, Нацполіції, Нацгвардії, прикордонників.

Новини за темою: Уряд виділив кошти на централізовану закупівлю "Ремдесивіру" для лікування COVID-19

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров’я України оновило протокол лікування коронавірусу та виключило два препарати – "Лопінавір" та "Ритонавір".

Перед цим МОЗ затвердило "Дексаметазон" для лікування COVID-19. Цей препарат використовують із 1960-х років як протизапальний засіб, а також при лікуванні деяких видів раку. Loading...