Новини » Події Читать эту новость на русском

У Вінниці медики вийшли на протест після невиплати обіцяних 300% надбавки

Протест медиків у Вінниці 33 канал

За словами медиків, за квітень на картки прийшло по 86 копійок доплати до звичайної ставки, а лікарям по 1,68 грн

У Вінниці колектив місцевої районної лікарні вийшов на акцію протесту проти київської влади. Медпрацівники обурені тим, що їм обіцяли надбавки за роботу з коронавірусними пацієнтами, але грошей вони так і не отримали. Про це повідомив 33-й канал.

Згідно з повідомленням, протестувальники на вулиці під будівлею лікарні вимагали від головного лікаря та керівництва Вінницької РДА виконання обіцянок президента Володимира Зеленського та міністра охорони здоров'я.

"Ми не втекли з цієї "передової"! Не сховалися за відпустками або лікарняними! Покинули своїх дітей, чоловіків і батьків і живемо заради порятунку пацієнтів фактично в лікарні. А нам за квітень кинули на картки по 86 копійок доплати до звичайної ставки. А лікарям по 1,68 грн! Це як? Пообіцяли в Києві і забули?" - обурилися співробітники медустанови, де приймають хворих і пацієнтів з підозрою на коронавірус зі всієї області.

Зазначається, що до протестувальників вийшли районні чиновники й адміністрація лікарні. Вони пояснили ситуацію тим, що існує невідповідність між центральним і місцевими бюджетами в плані надбавок. Вони переконували присутніх йти на роботу і не мітингувати під лікарнею.

Мітинг тривав дві години. Люди так і не зняли своїх вимог, пообіцявши в разі їх невиконання за тиждень знову влаштувати протест.

Нагадаємо, сьогодні лікарі Київської клінічної лікарні №8 знову вийшли на протест через відсутність надбавок, в тому числі і тим, хто працює з хворими коронавирусной інфекцією. За словами самих медиків, до медичної реформи їм видавали премії і доплати, а зараз вони отримують мізерні зарплати – по 3-4 тисячі гривень.

 

 Loading...