У трьох областях України працювали інтернет-агітатори, які закликали до державного перевороту

Зловмисники працювали у Дніпрі, Черкасах та Сумській області

Служба безпеки України викрила та затримала інтернет-агітаторів у трьох регіонах, які закликали до державного перевороту та зміни державних кордонів. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зокрема, зловмисники працювали у Дніпрі, Черкасах та Сумській області.

Так, у Дніпрі двоє громадян розміщували на сторінках однієї з соцмереж матеріали щодо повалення конституційного ладу та заклики до створення так званих "спеціальних територіальних громад народовладдя".

Слідчі також встановили мешканців Черкас та Сумської області, які на персональних сторінках заборонених в Україні соцмереж розміщували матеріали щодо зміни меж державного кордону та закликали до захоплення державної влади. Вказані матеріали вони отримували з пропагандистських інтернет-видань РФ та сайтів незаконних збройних формувань.

Наразі фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Тривають слідчі дії.

Новини за темою: У зоні ООС викрили мережу агітаторів, яку координувало "міністерство інформації ДНР"

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України блокувала у Закарпатській області діяльність інтернет-агітатора, який закликав до фізичного усунення керівництва держави.

Loading...