У журналістки Анастасії Лугової, на яку напали в потязі, погіршився стан здоров’я

Анастасія Лугова Instagram

За словами жінки, зловмисник продумав кожну деталь свої дій

Журналістка Анастасія Лугова, яка стала жертвою нападника у нічному потязі "Маріуполь - Київ", розповіла, що її стан здоров'я погіршується, а її ніс досі ніхто не оглянув. Про це вона повідомила у своєму Instagram.

За її словами, в неї четвертий день болить голова, а обезболюючі допомагають ненадовго. Вона також розповіла, що їй досі не оглянули ніс, який "тріщить від болю". Крім того, Анастасія зазначила, що у неї "не все гаразд із правим вухом" - нападник зірвав сережки, а потім зламав його. Говорити також не може – болить щелепа.

"Я вас запевняю, він усвідомлено все робив! Він продумав кожну деталь! То не псих, то маніяк, якому, я сподіваюсь, так легко це не минеться!

Він усвідомлено переніс речі зі свого купе до нашого, коли я з сином переховувались у провідниці. Він рився в моїх речах, забрав гроші, мій паспорт і почав говорити начальнику поїзду і провідникам, що знає мене. Він вивчив усі мої дані і впевнено розповідав хто я, як звати, якого року народження, де прописана, і в це повірили усі! Мені казали, щоб я пішла і поговорила з ним! Уявіть!

І потім уже в поліції, після того, як він сам пропонував хабаря моєму чоловікові, але потерпів фіаско, він прийняв провину! Психічно хвора людина не буде того робити! Психічно хвора людина не буде прораховувати декілька кроків наперед!" - поділилася згадками жінка.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сьогодні вдень після обезболів щелепа менш боліла, але потім стало гірше. Зараз лише мугикаю. Дуже погано. Голова болить. Потрібно ще вколоти обезбол, але лікарі радять то зробити пізніше, томущо можна нашкодити організму. Я четвертий день в такому стані і досі мені не оглянули мого носа, який просто тріщить від болю. І синці під очима - то факт, що з носом не все гаразд. Ще у мене не все гаразд з правим вухом. Нападник зірвав сирежки, а коли бив - зламав його. Обезбол допомагає, але тимчасово притупити ввесь біль. Ще я дуже налякана! Я боюся за все: за своє життя, за життя рідних, а головніше: за те, що цьому виродку можуть зменшити строк, діагностувавши в нього психічний розлад !! Я вас запевняю, він усвідомлено все робив! Він продумав кожну деталь! То не псих, то маніяк, якому я сподіваюсь так легко це не минеться!!! Він усвідомлено переніс речі зі свого купе до нашого, коли я з сином переховувались у провідниці. Він рився в моїх речах, забрав гроші то таке і речі, він забрав мій паспорт і почав говорити начальнику поїзду і провідникам, що знає мене. Він вивчив усі мої дані і впевненно розповідав хто я, як звати, якого року народження, де прописана .. і в це повірили усі!!!! Мені казали, щоб я пішла і поговорила з ним!!! Уявіть!!! І потім уже в поліції, після того як він сам пропонував хабаря моєму чоловікові, але потерпів фіаско, він прийняв провину!!! Психічно хвора людина не буде того робити!!! Психічно хвора людина не буде прораховувати декілька кроків наперед! . Тож я хочу, щоб він отримав по повній! А не просто відсидів на курорті в психушці кілька років і його відпустили! Якщо його відпустять - він знову візьметься за своє і жертвою може стати будь-яка інша дівчина чи навіть ви самі! Я не хочу, щоб в нього була така змога! Дякую вам усім за підтримку! Ви-моя сила! І я вірю, що разом ми не дамо спустити цю справу на самотік!

Публикация от Анастасія Лугова (@nastyalugova) 3 Авг 2020 в 12:13 PDT

Новини за темою: Телеведуча Наташа Влащенко має намір подавати до суду на експомічника депутата Тараса Писаржевського

Нагадаємо, вночі 31 липня в поїзді №84 сполученням "Маріуполь - Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом з дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня, Солом'янський районний суд міста Київ заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової.

Loading...