Новини » Події Читать эту новость на русском

У ще одному гуртожитку на Київщині зафіксували коронавірус

Фото з відкритих джерел

Поки що хвороба підтверджена у одного чоловіка

У місті Переяслав, що на Київщині, у гуртожитку зафіксували черговий спалах коронавірусу. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на слова тимчасового виконувача обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.

"Черговий спалах хвороби зафіксували у черговому гуртожитку, а саме у місті Переяславі. Він розташований на території студмістечка, де на сьогодні мешкає загалом 165 осіб. Інфікованого виявили випадково після того, як його прооперували внаслідок побутової травми. Йому зробили спочатку швидкий, а потім ПЛР-тест, які показали наявність коронавірусної інфекції", - розповів Володін.

Він зазначив, що наразі описано коло контактних осіб, яким роблять необхідні аналізи.

"За результатами буде зрозуміло, чи є потреба запроваджувати суворі заходи щодо ізоляції цього гуртожитку", - повідомив він.

Крім того, він зазначив, що отримано позитивну новину про епідемічний стан у гуртожитку міста Українка, де раніше був зафіксований спалах коронавірусу.

"На сьогодні згідно з повторними аналізами у цьому гуртожитку людей з цією хворобою немає. А отже, більше немає потреби в обсервації та ізоляції тамтешніх мешканців", - сказав він.

Новини за темою: У Києві зафіксували новий спалах COVID-19 у ще двох гуртожитках та дитячому центрі, - Кличко

Раніше повідомлялося, що в одному з гуртожитків у Олександрівському районі Запоріжжя виявили 11 хворих на коронавірусну інфекцію.

Loading...