live

У Росії підготували Джемілєву обвинувальний акт

Там запропонували прислати до суду адвоката Джемілєва

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв

Слідчий комітет Росії підготував лідеру кримськотатарського народу та народному депутату України Мустафі Джемілєву звинувачення в "незаконному перетині кордону РФ" і "незаконному поводженні зі зброєю". Про це йдеться у копії повідомлення СК, передає "Українська правда".

Згідно з документом, відповідна кримінальна справа була відкрита 11 серпня 2014 року.

Джемілєва звинувачують за ч.3 ст.322 КК РФ "Незаконне перетинання державного кордону Російської Федерації", ч.1 ст.222 "Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів" і ч. 1 ст.224 "Недбале зберігання вогнепальної зброї, яке створило умови для її використання іншою особою, якщо це спричинило смерть людини або інші тяжкі наслідки".

Лідеру кримських татар запропонували надіслати замість себе адвоката в кримське відділення СК в Сімферополі, де йому 10 квітня пред'являть обвинувальний акт.

Обвинувальний акт Мустафі Джемілєву Фото: Українська правда

Зауважимо, що ще у 2016 році "суд" у Сімферополі заочно обрав щодо Джемілєва запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Раніше Мустафа Джемілєв заявляв, що кримські татари можуть відмовитися брати участь у майбутньому обміні утримуваними особами, якщо дізнаються, що їх планують обміняти "на бандитів". 

Loading...