У родичів загиблих у катастрофі Ан-26 завтра почнуть брати зразки ДНК

ДНК-експертизи проведуть у Харкові

Місце аварії військового літака АН-26, який розбився при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва 26.09.2020

Фото з відкритих джерел

У родичів загиблих у катастрофі військового літака АН-26 на Харківщині завтра, 28 вересня, почнуть брати зразки ДНК. Про це заявив очільник Харківської ОДА Олексій Кучер під час брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами чиновника, експертизи проведуть у Харкові. "Виходячи з мого спілкування з органами попереднього розслідування – вже завтра почнеться відбір зразків. Експертиза по всім 25 особам буде проводитися у Харкові. На це буде потрібно 2-3 тижні", – сказав Кучер.

Крім того, у Харківській ОДА повідомили про визначення людей, ДНК яких використають для експертизи зі встановлення осіб загиблих.

Відомо, що наразі родичі курсантів й екіпажу приїжджають у Харківську область, з усіма ними налагоджений контакт. "Встановлено контакти з 20-ма родинами. З 16-ма сім'ями проведені зустрічі. Ще 4 - на телефонному контакті. Організовано розміщення, харчування, транспорт і супровід для всіх, а також медична та психологічна допомога", – зазначив очільник Харківщини.

Новини за темою: Лівий двигун розбитого літака Ан-26 перепрацював 600 годин, – журналіст

Нагадаємо, в п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. 

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака. Вчора, 26 вересня, стало відомо, що рятувальники знайшли тіла всіх загиблих у катастрофі: загалом загинуло 26 людей.

Loading...