У роботі інтернет-банкінгу "Приват24" стався збій

Приват24 Фото з відкритих джерел

Користувачі стикалися з проблемами при грошових переказах і поповненні мобільного

У роботі програми інтернет-банкінгу "Приват24" стався збій. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на сервісний центр "Приват24".

Зазначається, що через неполадки спостерігалися проблеми з переказом коштів з картки на картку і поповненням мобільних номерів. Проблеми з банкінгом обіцяли вирішити до 14:00.

Водночас у ПриватБанку порадили не повторювати платежі в разі збою. "На жаль, на даний момент спостерігаються проблеми при проведенні платежів з картки на картку і платежів на поповнення мобільних номерів в "Приват24". Рекомендуємо не повторювати платежі і очікувати зміни статусу платежу", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: ПриватБанк потрапив до топ-500 найкращих світових банків

Нагадаємо, нещодавно ПриватБанк тимчасово зупинив роботу всіх власних сервісів. Тоді незручності, які тривали одну ніч, пов’язали з плановим оновленням програмного забезпечення процесингового центру банку.

Раніше повідомлялося, що в усьому світі стався збій у роботі месенджера Telegram. Зокрема, сервіс із відстеження збоїв показав, що протягом 10 хвилин 91% із 3 тисяч користувачів повідомили про неможливість підключення до сервісу.Loading...