Новини » Події Читать эту новость на русском

У порту Миколаєва стався розлив соняшникової олії, забруднено Дніпровсько-Бузький лиман

Миколаївський порт Фото з відкритих джерел

Аварія сталася внаслідок пошкодження трубопроводу

У Миколаївському порту внаслідок пошкодження трубопроводу відбувся розлив рослинної олії, що спричинило забруднення акваторії. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

"Вчора в Миколаївському морському торговельному порті відбулося пошкодження трубопроводу на терміналі для перевантаження наливних вантажів, що належить ТОВ "Евері".

У результаті цього відбувся розлив соняшникової олії в районі 4 причалу, що спричинило забруднення акваторії Дніпровсько-Бузького лиману", - йдеться у повідомленні.

Водночас у пресслужбі порту повідомили про ліквідацію наслідків забруднення.

"Оперативно встановлено бонові загородження, за допомогою яких було локалізовано забруднення, що своєю чергою не дозволило поширитися рослинній олії в акваторії Миколаївського морського порту. В роботу було запущено спеціалізоване судно т/х "МНМС-101", використано сорбентні матеріали. Загалом від рослинної олії очищено 400 кв. м акваторії", - повідомили там.

Зазначається, що представниками ДЕІ були відібрані проби води в акваторії в місці забруднення для визначення впливу на навколишнє природне середовище.

Новини за темою: У Києві викрили факт забруднення навколишнього середовища небезпечними відходами з лікарень

Нагадаємо, поблизу танкера Delfi, що затонув, сівши на мілину біля берегів Одеси, зафіксували забруднення води та повітря – попередньо показники перевищено в 15 разів. Loading...