У Полтаві на хабарі затримали слідчого ДБР

Затримання слідчого ДБР на хабарі в Полтаві Офіс генерального прокурора України

Фігурантів затримано на гарячому під час отримання першої частини в сумі 40 000 доларів

Слідчий Державного бюро розслідувань у Полтаві погорів на хабарі у 80 тисяч доларів. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"Слідчий ДБР, працівник внутрішньої безпеки поліції та їхній спільник вимагали у громадянина 80 000 доларів США за активізацію досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за його зверненням. Провадження стосується слідчого Нацполіції, який здійснює розслідування щодо заявника", - йдеться в повідомленні.

У відомстві розповіли, що правоохоронців та їх спільника затримано на гарячому під час отримання першої частини в сумі 40 000 доларів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Новини за темою: На Одеській митниці "погоріли" три хабарники

Нагадаємо, раніше правоохоронці викрили керівника одного з відділів гемологічного центру, який, зловживаючи службовим становищем, вимагав та отримав три тисячі доларів хабаря.

Чиновник вимагав та отримав "винагороду" у сумі три тисячі доларів за видачу виписки з реєстру Державного гемологічного центру України про реєстрацію власних і торгових назв дорогоцінного, напівдорогоцінного і декоративного каміння з родовищ України.Loading...