Новини » Події Читать эту новость на русском

У Польщі затримали 33 українця за спробу нелегально потрапити до Чехії

Фото з відкритих джерел

Таким чином, вони хотіли уникнути обов'язкового 14-денного карантину

У Польщі при спробі перетнути кордон з Чехією були затримані 33 українця і два чеха. Таким чином, вони хотіли уникнути обов'язкового 14-денного карантину. Про це повідомили в прикордонній службі Польщі.

Інцидент стався 27 травня поблизу села Воля Соколовська Нижньосілезького воєводства. Українці були затримані під час спроби незаконно проїхати на територію Чехії в обхід пункту пропуску та санітарного контролю на чотирьох автобусах.

В автотранспорті перебували громадяни України у віці від 20 до 60 років, які легально прибули до Польщі з України 25 і 27 травня. Згідно з польським законодавством, вони повинні знаходитися на карантині.

Кожному з українців тимчасово заборонили в'їзд в Польщу та інші країни Шенгенської зони, а також скасували польські національні робочі візи. Крім того, затриманих зобов'язали виплатити штраф і негайно покинути територію країни.

Раніше повідомлялося, що у Львові правоохоронці виявили і затримали чотирьох іноземних громадян, віком 25-30 років, які нелегально перебували на території України.

Loading...