На місці пожежі будинку Шабуніна не виявили слідів вибухівки, – поліція

Підпал будинку Шабуніна Фото з відкритих джерел

Водночас відібрано пожежне сміття на аналіз для встановлення причини займання

Інформація про знайдені рештки від вибухових пристроїв під час пожежі на Бориспільщині є недостовірною. Про це повідомила пресслужба поліції Київської області.

Ймовірно йдеться про пожежу у будинку голови "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна.

"У засобах масової інформації автори деяких публікацій стверджують, що на місці пожежі будинку, що у селі Гнідин Бориспільського району, активісти знайшли рештки від вибухового пристрою. Як повідомлялось раніше, додатковий огляд місця події проводили вибухотехніки, криміналістична лабораторія поліції Київщини, лабораторія НДЕКЦ МВС, залучені експерти пожежно-технічної служби ДСНС.

Фахівці-експерти не виявили на місці пожежі будь-яких рештків вибухових предметів. Інформація про їх наявність на місці події, яка поширюється у ЗМІ, не відповідає дійсності. Також наявність вибухівки не підтверджується показами свідків, очевидців та іншими доказами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час огляду вилучене пожежне сміття, сліди біологічного походження та інші речові докази. Вилучене направлено на проведення відповідних експертиз до НДЕКЦ МВС України. За результатами висновків експертиз буде встановлено, яким чином сталося загорання будинку.

У поліції наголосили на тому, що розповсюдження недостовірної інформації у ЗМІ може зашкодити розслідуванню кримінального провадження.

Новини за темою: Світовий банк відреагував на пожежу в будинку Шабуніна

Нагадаємо, голова правління та співзасновник "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін заявив, що його будинок підпалили. Минулося без жертв. Loading...